Eğitim


İŞ EMRİ FATURALAŞTIRMA
ERYAZ HAKKINDA
ARAÇ KABUL / İŞ EMRİ OLUŞTURMA
SERVİS İŞLEMLERİ
ARAÇ KARTI AÇMA
SERVİS KAYIT

NOS GARAGE SYSTEM

13.01.2017

NOS GARAGE SYSTEM

13.01.2017


Nasıl Destek Alabilirim ?

Telefonla, E-posta yolu  ya da Tweeter üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz. 

Programı Nasıl Kurabilirim ?

Kurulum için info@eryaz.net  adresine e-posta yolu ile iletebilirsiniz. Ayrıca destek talebi için 0216 295 09 09 nolu telefon nolarından tarafımıza ulaşabilirsiniz. 

Demo Sürümde Kısıtlama Var Mı?

Demo sürüm kullanılmaya başlanmasından itibaren 40 defa programa giriş yapma hakkınız mevcuttur. Program kullanımı sırasında herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Demo sürümü bittiğinde lisans aldığınız takdirde program kullanımına devam edebilirsiniz. Girilen veriler kaybolmaz.

Genel Borç Alacak Bilgilerine Nasıl Ulaşabiliriz ?

Raporlar / Cari Raporlar /  Genel Borç Alacak Raporu seçeneğini kullanarak karşımıza çıkan filtre ekranı üzerinden sorgulamayı yapabiliriz. Ayrıca müşteri, satıcı bazlı olarakayrı ayrı rapor alabiliriz. 

Barkod Modülü Program İçerisinde Mevcut Mudur?

Barkod okuyucu ve yazıcı cihazları ile birebir entegrasyon sağlanmaktadır. Ek İşlemler / Barkod Etiket Basımı / veya alış - satış faturası üzerinde sağ tıklayıp "Barkod Etiketi Oluştur"seçeneği ile barkod etiketi yazdırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Barkod etiketleri üzerine kendi barkod bilgilerinizi de basabilirsiniz. 

Program İçerisinde Kayıt Sınırı Var Mı ?

Programımızda stok, cari ve diğer alanlara data girişlerinde herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Temel ve profesyonel versiyonlarımızın her ikisinde de data kaydı farklı başlıklarda sınırlama olmadan gerçekleştirilebilir. 

Müşteriye Program içersinde SMS ve E-posta gönderebilir Miyim ?

Programımız içersinden ilgili SMS entegrator firma ile anlaşma gerçekleştirmeniz halinde SMS gönderebilirsiniz. 

Ayrıca host ve kullanıcı adı ile şifrenizi vermeniz halinde program içerisinden mail yönlendirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Programınızın Temel ve Profesyonel Versiyonu Mevcut Mudur?

Temel versiyon ve Professiyonel versiyon mevcuttur. Temel versiyon küçük işletmeler için hazırlanmış olup, kullanım kolaylığı sağlanmış ve uygun fiyatlı çözümümüzdür.  Ancak üst düzeyde ticari paket program ihtiyacı olan, ileri seviyede yazılıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için Professiyonel sürümümüz bulunmaktadır.

Programınız Hazır Paket Program Mıdır?

Programımız hazır paket program olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Zaman için gelişen isteklere bağlı olarak talepler değerlendirilmektedir. Sistem yapısına olumlu katkı sağlayacak talepler geliştirme planlarına uygun olarak tamamlanmaktadır.

Programlar Web Tabanlı Çalışır mı?

Web tabanlı sistem ile çalışmaktadır. istenilen noktadan cep telefonları ve tabletler ile iş akışlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca terminal - server alt yapısı ile nerde olursanız olun server üzerine uzak masaüstü bağlanarak veya statik ip ve port yönlendirme yöntemi ile kullanabilirsiniz. 

Yazılımlarınız 32 veya 64 Bit'lik Sistemlerde Çalışıyor Mu?

Yazılımlarımız Windows 2000 sonrasındaki bütün işletim sistemlerinde ve ayrıca 32 bit, 64 bit işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Yazılımlarımız Windows tabanında çalışır ve uyumluluk sorunu yaşatmamaktadır

Yazılımda Hangi Veritabanı Kullanılmaktadır?

Yazılımlarımız Microsoft SQL veri tabanını kullanmaktadır. SQL 2000 olmak üzere , 2005, 2008, 2008R2 ve 2012 versiyonlarında 32 bit ve 64 bit olarak çalışabilmektedir. Microsoft güvencesi altında firma datalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

+90 (216) 295 09 09
info@nosgarage.com
Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Hafta Sonu Kapalı
Fevzipaşa Cad. Kandiş Plaza No: 22/9 Kat:5 Ataşehir / İstanbul / TÜRKİYE